تماس با ما : 09380703388

درباره ما

ممتاز بودن

از  ويژگي ممتاز به پرداز کنترل صنعت ، اشتياقي بي‌پايان به نوآوري و بهبود مداوم کيفيت توليدات و خدمات است.

هدف ما شناخت دقيق نيازهاي مشتريان و حرکت به سمت پاسخ‌دهي به اين نياز‌هاست، تا مشتريان به سازمان‌‌هايي با بهره‌وري بالا تبديل شوند. شيوه‌ي کار ما ايجاد روابط بلندمدت از طريق پاسخگويي معتبر و مستمر به مشتريان و ارزش‌آفريني براي آنان است.

وفاي به تعهدات

به تعهدات خود در برابر مشتريان، سهامداران و کارکنان‌مان وفاداريم و اعتماد آن‌ها را پاس مي‌داريم. ما افتخار مي‌کنيم که براي همه شرکاي خود به عنوان يک شريک تجاري پايدار شناخته شويم.


کار تيمي

تشويق کار تيمي در جهت دستيابي به اهداف و آرمان‌هاي مشترک از ويژگي‌هاي بارز به پرداز کنترل صنعت  است. ما خانواده‌اي هستيم که بالندگي خود را در ارتقاي

شرکت ما در زمینه خدمات رسانی به مشتریان با دقت و سرعت بالا عمل می کند تا زمینه خدمات خود و ارتباط با مشتریان را هر روز گسترده تر نماید. اینگونه است که ما همیشه به دنبال ایده برای تغییر و تحول به سمت مثبت می باشیم و همواره نهایت تلاش خود را برای حفظ مشتریان انجام می دهیم که از طریق افزایش کیفیت خدمات و راه های ارتباط با مشتری انجام پذیر است . این شرکت چشم انداز های بزرگتری نسبت به آینده و رسیدن به موفقیت دارد و همواره در تلاش برای ایجاد و استفاده خدماتی متفاوت برای تسریع در امور و ارتباط با مشتری می باشد.
شرکت ما برای ارائه خدمات به مشتریان محترم از برنامه ریزی و تکنیک های خاصی برای بهتر شدن و پیشرفت و توسعه کاری استفاده می کند و با استفاده از تیم بسیار کار آمد برای انجام امور مشاوره سعی در انجام کلیه درخواست ها و خدمات به بهترین نحو می باشد.

این شرکت اولویت را به مشتریان و مخاطبان خود قلمداد می کند و نهایت تلاش را برای جلب رضایت مشتری انجام می دهد که شامل:

– نحوه درک درست مشتریان
– دقت در انجام خدمات
– اطلاع رسانی به موقع
– پیگیری مداوم توسط مشاوران مسئولیت پذیر و با انگیزه
– عدم قطع ارتباط با مشتریان حتی پس از انجام پروژه و یا فروش محصول

مشتریان نیز با توجه به هزینه پرداختی کیفیتی مناسب دریافت می کنند که موجب رضایت آنها می گردد.