دستگاه بچینگ پلانت

دستگاه بچینگ بتن ساز برای پروژه های سد سازی و بتن Rcc (غلطکی)

معمولا بچینگ های پلانت های تولیدی به لحاظ نوع میکسر و کیفیت میکس بتن، متناسب با نوع پروژه تعریف می گردند. در این راستا میکسر دو محوره توین شفت (Twin Shaft) به علت ویژگی های بارز و عملکرد خوبی که دارد می تواند پاسخگوی نیازهای اولیه شرکت های عمرانی، راه سازی در بخش پروژه های سد سازی، مخازن بتنی خاص، بتن فشرده با درصد اسلامپ پائین (Rcc) برای پوشش سطح جاده ها، باند های فرودگاه و … باشد.

میکسر دو محوره توین شفت دارای ۹۸ درصد میکس کامل بوده که نحوه عمل آوری بتن در داخل دیگ بوسیله بازوهای طراحی شده در ۲ جهت افقی و عمودی صورت می پذیرد که این عمل باعث هموژنیزه شدن بتن می گردد.

ظرفیت های تولیدی برای این میکسر به شرح ذیل تعریف می گردد.

۱- میکسر ۲ محوره توین شفت با ظرفیت ۱ متر مکعب، خروجی در ساعت ۶۰ متر مکعب.

۲- میکسر ۲ محوره توین شفت با ظرفیت ۱/۵ متر مکعب، خروجی در ساعت ۸۰ متر مکعب.

۳- میکسر ۲ محوره توین شفت با ظرفیت ۲ متر مکعب، خروجی در ساعت ۱۰۰ متر مکعب.

۴- میکسر ۲ محوره توین شفت با ظرفیت ۳ متر مکعب، خروجی در ساعت ۱۳۰ متر مکعب.

برای بچینگ های موبایل انتخاب هر یک از این ظرفیت ها امکان پذیر می باشد و برای بچینگ پلانت های ثابت انتخاب هر میکسر بایستی متناسب با نوع فیدر (هاپر) باشد.

در بچینگ موبایل ها امکان استفاده از میکسرهای پن، سینگل شفت و توین شفت در ظرفیت های نیم متری، ۱ متری، ۲ متری و ۳ متری وجود دارد که نسبت به ظرفیت درخواستی که توجیه اقتصادی با نوع پروژه را داشته باشد پیشنهاد می گردد.

معمولا برای پروژه های راه سازی که بتن ریزی در طول مسیر می باشد و یا پروژه های خاص عمرانی که معمولا آماده سازی بتن تا محل بتن ریزی با فاصله زیادی همراه است از بچینگ های موبایل (سیار) استفاده میشود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا